Hotline
+905349261493
top of page

Evden Eve Nakliyat Kaç Gün Sürer?

Duruma ve istenilen hizmete göre değişiklik gösteren bu hizmet, taşımanın şehirlerarası veya şehir içi olmasına göre değişmektedir. Yakın mesafede 1 gün içinde bitebilen bu hizmet uzak mesafede sizlerin talep ve istekleri göz önünde bulundurmak suretiyle değişiklik gösterebilir ve uzayabilir. Tüm bunların yanı sıra firmamın çatısı altında evden eve taşıma hizmetini hem çok hızlı hem de kaliteli bir şekilde hizmet sağlıyoruz.

2

Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Nakliyat fiyatları kişiye göre değişiklik göstermektedir. Kişilerin evden eve taşınacağı adresten başka bir adrese olan mesafesi, eşyalarının büyüklüğü, eşyalarının oranı, eşya kapasitesi, çalışması gereken personel sayısı ve almak istenilen hizmete göre kişilere doğru ve planlı bir fiyat listesi sunulmaktadır. Fiyatlar sabit olmamalı ve sabit olduğu takdirde ise taşınan ve taşımacı arasında güven problemi veya ekstra fiyatlar çıkabilir. Bizler tam olarak bu durumları göz önünde bulundurarak kişiye özel fiyat teklifleri sunmaktayız.

3

Asansörlü Nakliyat Hizmeti Sağlıyor Musunuz?

Evet, firmamız asansörlü nakliyat hizmetinde de sizlere en üstün en kaliteli hizmeti sağlamaktadır. Aynı zamanda asansörlü nakliyat konusunda da sizlere alanının uzman ve gerekli bilgi, birikim, donanıma sahip personeller ile hizmet sağlanmaktadır. Asansörlü nakliyat ise sizlere her katta bulunan evlerinize bile en hızlı şekilde taşıma hizmeti sağlıyoruz.

4

Doğru Nakliyat Firması Nasıl Seçilir?

İyi bir nakliyat firması seçerken firmanın alanında gelişmiş ve üstün kalitede hizmet verip vermediğini araştırmak aynı zaman firma bünyesinde çalışan elemanların nakliye konusunda yeterli bilgi birikim ve donanıma sahip olması gerekir.  Burada en önemli konulardan biri ise evden eve nakliyat yaptırmak isteyen kişilerin isteklerini tam olarak belirtmemesi ve nakliyat firmasının ise müşteriye tam olarak neler yapabileceklerini aks ettirmemesidir. İşte bizler tam bu noktada her türlü imkânı veren ve vermiş oldukları imkânlar dâhilinde sizlere uygun fiyat garantisi veren bir firma olarak sizlere gerekli desteği ve taşıma hizmetini sağlamaktayız.

bottom of page