Hotline
+905349261493
top of page

Kalitesinden ve dürüstlüğünden ödün vermeden nesilden nesile aktarılan şirketimiz tüm çağın teknolojisi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Yeterli Araç Kapasitesi ve profesyonel personel ekibi ile Aydaş eve nakliyat firması olan Aydaş taşıma ve depolamaya dair tüm sorunlarınıza çözüm odaklı bir yaklaşım ile hizmet vermektedir.

Evden Eve Nakliyat

Aydaş Nakliyat olarak Kocaeli'nin Tüm İlçelerinde asansörlü taşımacılık hizmetlerini profesyonel bir şekilde veriyoruz. 81 İlde asansörlü nakliyat hizmetinin verildiği günden bu yana sektörün bilinen firmalarından birisiyiz. Üst düzey güvenlik ve deneyim gerektiren bu hizmeti gönül rahatlığıyla almanız için sizi firmamıza bekliyoruz.

Asansörlü Nakliyat

81 İlde profesyonel evden eve nakliye hizmeti sunmaktayız . Şehir içi Nakliyat hizmetlerimiz ile sizleri uygun fiyata taşımaktayız . Şehir içi Nakliye fiyatlarımızın ile sizlerin yüksek meblağlar ödemeyerek profesyonel nakliye hizmeti almanızı sağlamaktayız . Aydaş evden eve nakliyat firmamız ambalajlı, Asansörlü, Elemanlı, Şehirler Arası Nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Şehir İçi Nakliyat

 Firmamız, Şehirler arası Nakliyat ve Evden eve nakliyat ile sektörel deneyimi uzun yıllara dayanan ekibimizle; Türkiye'nin birçok yerine aktif olarak Şehirler arası nakliyat hizmeti sunmaktayız. Aydaş Nakliyat olarak ; Şehirler arası evden eve Nakliyat hizmetini Profesyonel personelimizle kalitesini tüm dünyaya ve Türkiye'nin her karışına yaygınlaştırarak, Şehirler arası nakliyat hizmetlerinde idol olmak istiyoruz

Şehirler Arası Nakliyat

Evden Eve Nakliyat hizmetimiz sayesinde artık eşyalarınızın daha güvende ve sağlıklı bir şekilde taşınabilmesini sağlayabilirsiniz. Asansörlü araçlarımız ile eşyalarınızda en küçük bir hasar oluşmadan dilediğiz yere taşınabilmenize aracılık etmekteyiz. Firmamız Aydaş evden eve nakliyat olarak Türkiye genelinde de kurumsal olarak taşımacılık ve nakliye hizmeti vermektedir.

Ev Taşıma

Ev taşıma şirketimiz güvenilir kusursuz ve tecrübeli hizmet veren ev taşıma firması olarak, 81 İlde ev taşıma hizmetleri alarak  güvenilir kusursuz ve tecrübeli Aydaş ev taşıma hizmeti için tek yapmanız gereken çağrı merkezi numaramızı aramak olacaktır. Aydaş ev taşıma firmaları arasında hizmet vererek  eşyalarınızın  taşınmasında eşyaların ambalajlanması ve paketlenmesini sağlıyoruz.

Profesyonel Taşıma

bottom of page